Ahmedi Hani Mah. Abdulbari Goozal Cad. No: 83
Ahmedi Hani Mah. Abdulbari Goozal Cad. No: 83

Doğubayazıt Öğretmene Çiçek Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü Çiçekleri

Doğubayazıt Öğretmene Çiçek Gönder

Doğubayazıt öğretmene çiçek göndermek çok kolay. Orkide Çiçek olarak okula çiçek gönder seçeneği ile hizmet veriyoruz. Hesaba para gönder ve çiçek gönder işleminizi dakikalar içinde gerçekleştiriyoruz. Üstelik hızlı çiçek teslimatı ve öğretmene çiçek notu yazma seçenekleri ile özel günlerinizde çiçeklerinizi hazırlıyoruz.

doğubayazıt öğretmene çiçek öğretmenler günü

Öğretmene Karanfil, Orkide, Saksı Çiçeği ve Gül Yolla

Öğretmene Çiçek Gönder

Doğubayazıt çiçekçileri arasında zirvede olan Orkide Çiçekçilik 24 Kasım Öğretmenler Günü çiçekleri için özel olarak hazırlanıyoruz. Doğubayazıt güvenilir çiçekçi sipariş vermek için whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Öğretmene Hangi Çiçek Gönderilir

Öğretmeninizin hangi tür çiçek sevdiğini biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız öğretmene çiçek gönderme işlemi sizin için oldukça kolay olacaktır. Çünkü seçim yapacağınız çok çeşitli bir vitrine sahibiz. Ancak bilmiyorsanız ve öğretmenime çiçek göndermek istiyorum diyorsanız bize danışabilirsiniz. Orkide göndermek, karanfil ve gül buketi göndermek en çok tercih edilen seçeneklerden bir kaçıdır.

Öğretmene Çiçek Notu

Öğretmeninize çiçek gönderirken neden gönderdiğini anlatan, günün anlam ve önemini en iyi şekilde açıklayan samimi bir not yazılabilir. Bu not mümkün olduğunca kısa tutulmalıdır. Öğretmeninize gösterdiğiniz saygıyı bir kaç cümle ile anlatmak en doğru öğretmene çiçek notu olabilir. Sizin ve arkadaşlarınız için verdiği emeklerden, size kattığı değerlerden ve eğer mezun iseniz sizi ulaştırdığı kariyer basamaklarından da bahsedebilirsiniz.

24 Kasım Çiçek Teslimatı

Özel günlerde çiçek gönderme işlemi en yoğun günlerden biri olan öğretmenler günü için erken hareket etmek gerekmektedir. Online çiçek siparişi verme en hızlı yöntemlerden birisidir. Ancak telefon ile Orkide Çiçekçilik ekibi tarafından yönlendirme ile satın alabilirsiniz.

Online Çiçek Siparişi

Öğretmenler gününde seçilen çiçeklerinizi online olarak ödeme yaparak gönderebilirsiniz. Ancak önceden planlama yaparak hareket edilmelidir. Ayrıca tesimat saati ve adresini de en doğru şekilde belirlemelisiniz.

Kredi Kartı ile Öğretmene Çiçek

Orkide çiçekçilik ile IBAN a para göndererek çiçek al ve gel al seçeneklerimiz ile öğretmene çiçek gönder işleminde sizlere kolaylık sağlamaktayız.

Öğretmelerimizin bu özel gününü kutluyoruz. Saygı ve minnetlerimizi sunuyoruz.